اولین تصویر از هستی مهدوی در ماجرای نیمروز۲: رد خون

اولین تصویر از هستی مهدوی در یکی از مهمترین نقش‌های ماجرای نیمروز: ردخون با طراحی گریم فوق‌العاده شهرام خلج در حالی رونمایی شده است که روزنامه صبح نو در گزارشی تحلیلی، از پشت صحنه بعضی انتقادات از ماجرای نیمروز ۲ به دلیل کشمکش دراماتیک بین دو سوی قصه فیلم پرده برداشته است.

صبح نو در بخش‌هایی از این گزارش نوشته است:

«ماجرای نیمروز: رد خون» در عمق ماجرا فرو می‌رود. نکته مهم درباره این فیلم، درگیری‌های دراماتیک و روابط بین افراد در داخل قصه است؛ چیزی که احتمالاً حاشیه‌ساز خواهد شد.

در فیلم اول ماجرای نیمروز به روابط عاطفی و خانوادگی شخصیت‌ها – به ‌جز یک مورد- اشاره خاصی نمی‌شد. قسمت اول ماجرای نیمروز صرفاً داستان یک طرف ماجرا بود.

درباره فیلم حساسیت‌هایی است که به واسطه همین جزییات درباره‌اش به وجود آمده، نشانه‌هایی از این اتفاق در پیام‌های مجازی مهدویان و مصاحبه ‌رضوی قابل ردیابی است.

ماجرای نیمروز: ردخون جدیدترین فیلم محمدحسین مهدویان است که به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی ساخته شده است؛ فیلمی که احتمالا نمایش آن، حواشی زیادی را در جشنواره فجر به دنبال خواهد داشت؛ همانطور که سه فیلم قبلی مهدویان، هرکدام با واکنش‌های متعددی روبرو شده بودند.

عکس: مجید طالبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *