مهدی زمین پرداز: قرار بود سامی مخاطب را فریب دهد

مهدی زمین پرداز: قرار بود سامی مخاطب را فریب دهد

مهدی زمین‌پرداز بازیگر نقش سامی در فیلم سینمایی «لاتاری» که سابقه بازیگری در تئاتر، سینما و تلویزیون و همچنین دستیاری کارگردان و بازیگردانی را دارد، از چالش‌های ایفای نقش منفی گفت.

مهدی زمین‌پرداز بازیگر فیلم سینمایی «لاتاری» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره ایفای یک نقش منفی گفت: «پذیرفتن این نقش منفی برای خود من هم سخت بود و اینکه بازی در یک نقشی تا این حد خاکستری را تجربه نکرده بودم. قرار بر این بود چهره‌ای که برای این نقش انتخاب می‌شود زشتی‌ها و بدی‌هایش در نگاه اول باورپذیر نباشد، به همین دلیل من این نقش را پذیرفتم. محمدحسین مهدویان می‌خواست بازیگری این نقش را ایفا کند که مخاطب در نگاه اول با او همراه شود تا در طول داستان فیلم، پرده از چهره او بردارد. این نقش جذابیت و تجربه خوبی برای من بود و امیدوارم که رابطه خوبی هم با مخاطب برقرار کرده باشد.»

او که پیش از این در سریال «آخرین روزهای زمستان» و فیلم‌های «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» با محمدحسین مهدویان همکاری داشته است، درباره این کارگردان جوان گفت: «محمدحسین مهدویان کارگردان بسیار حواس جمعی است و موضوعات را کامل می‌شناسد و دست روی سوژه‌هایی می‌گذارد که مخاطب را با خود همراه کند. شروع و پایان کار را به خوبی می‌داند و بازیگری که با او کار می‌کند می‌داند که در فیلم‌های مهدویان به خوبی دیده خواهد شد.»

بازیگر نقش سامی در فیلم «لاتاری» گفت: «من در سه فیلم با محمدحسین مهدویان نقش‌های متفاوتی را بازی کردم، اما او کاملا این نگاه را داشت که بازی‌های من برای تماشاگران کلیشه و تکرار نشود. این نگاه برای بازیگرانی که با او کار می‌کنند خیلی جذاب است.»

او درباره روابط افراد گروه تولید فیلم‌های محمدحسین مهدویان بیان کرد: «همه بچه‌های گروه ما با هم دوست هستند و جدا از سینما با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی دارند. روابط ما از دوست بودن گذشته و ما یک خانواده هستیم که امیدوارم به لطف خدا شرایط به همین گونه بماند تا بتوانیم کارهای بهتری در سینما انجام دهیم.»

زمین‌پرداز درباره نگاه فیلم «لاتاری» به مخاطبان گفت: «در این فیلم به مخاطبان نگاه ویژه داشتیم که استقبال مردم از «لاتاری» در اکران نشان داد نگاه درستی بوده است. بزرگ‌ترین جایزه برای ما همین رابطه‌ای است که مخاطبان با فیلم برقرار کرده‌اند و بازخوردها نشان می‌دهد که فیلم را دوست داشتند. گرفتن سیمرغ لذت‌بخش است اما مهم‌تر از سیمرغ این است که مردم فیلمی را که ساخته می‌شود، دوست داشته باشند و اکران موفقی داشته باشد.»

– گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

مشاهده صفحه فیلم لاتاری خرید بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *