بازی در لاتاری هیجان انگیز بود. مهدویان به من اعتماد به نفس داد

بازی در لاتاری هیجان انگیز بود. مهدویان به من اعتماد به نفس داد

زیبا کرمعلی در گفتگو با خبرگزاری شبستان: هیجان زده بودم که اولین تجربه بازیگری‌ام کار با این کارگردان، حضور در جشنواره فیلم فجر و نقش اصلی باشد.

«زیبا کرمعلی» بازیگر نقش نوشین در فیلم سینمایی «لاتاری» درباره این فیلم و رزومه کاری‌اش به خبرنگار سینمایی شبستان گفت: من در رشته کارگردانی تحصیل می کنم و محمدحسین مهدویان من را دید و از من خواست تا در فیلمش بازی کنم. در ابتدا وقتی فیلمنامه «لاتاری» را خواندم، حدس می زدم که این فیلم به جشنواره فیلم فجر راه یابد و واقعا هیجان زده بودم که اولین تجربه بازیگری‌ام کار با این کارگردان، حضور در جشنواره فیلم فجر و نقش اصلی باشد.

وی افزود: مهدویان خیلی به من ایفای نقش کمک کرد و به من اعتماد به نفس داد، چون من می ترسیدم که از پسِ کار بر نیایم. زمانی به اعتماد به نفس رسیدم که مهدویان یک ویدئو تمرینی از من دید و من را انتخاب کرد و آنجا بود که با خودم گفتم پس می توانم در فیلم بازی کنم.

کرمعلی با بیان اینکه معتقد است قلباً به کاری که دوست دارد ادامه دهد، اظهار کرد: من هر کاری که در زندگی می کنم دوست دارم از انتخاب رشته تحصیلی تا بازیگری؛ بنابراین دوست دارم در نقشی که دوست دارم، بازی کنم.

وی که اولین تجربه بازی سینمایی‌اش در جشنواره فیلم فجر حضور داشته است و با استقبال زیادی روبرو شد، در پایان درباره جشنواره فجر و جایزه سیمرغ گفت: برگترین و مهمترین رویداد سینمایی ایران جشنواره فیلم فجر است و این جشنواره برای سینماگران ایرانی از جمله کسانی که دل خوشی از آن ندارند، نیز مهم است و آن را دوست دارند. من در ابتدای راه بازیگری اصلا به سیمرغ فکر نمی کردم و بیشتر می خواستم از پس نقش برآیم.

مشاهده صفحه فیلم لاتاری خرید بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *