مهردادیان: شعیبی در دارکوب چنان منعطف بود که دکوپاژ را در لحظه تغییر ‌می‌داد

مهردادیان: شعیبی در دارکوب چنان منعطف بود که دکوپاژ را در لحظه تغییر ‌می‌داد

طوفان مهردادیان یکی از پارتنرهای اصلی امین حیایی در فیلم «دارکوب» است.

این بازیگر در خصوص همکاری با بهروز شعیبی به عنوان کارگردان به خبرنگار بانی فیلم گفت: آفیش های نقشم در «دارکوب» مربوط به آخرین روزهای سال گذشته است که یک هفته یا چند روز به طور متمرکز کار کردیم. تجربه خوبی بود و فیلمنامه را دوست داشتم و همچنین دغدغه مشترکی با نویسنده احساس می کردم و مهمترین عاملی که باعث شد به گروه ملحق شوم، همین بود.

مهردادیان با اشاره به پروسه خلاق کار در«دارکوب»، اضافه کرد: کار با بهروز شعیبی از پروسه دورخوانی تا ضبط کار خلاق بود و در پشت دوربین هم همگی به صورت پویا حضور داشتند و این طور بود که سعی می کرد از هر اتفاقی که می افتد، به بهترین نحو ممکن استفاده کند. در واقع او این انعطاف را داشت که با توجه به مختصات لوکیشن و با همکاری تیم فیلمبرداری و بازیگران دکوپاژ خود را در لحظه تغییر دهد؛ یعنی دست پر می آمد و برداشت نهایی ما از چیزی که فکرش را می کردیم، بهتر می شد.

این بازیگر با اشاره به پارتنر خود در فیلم نیز گفت: بیشتر حضورم در فیلم در کنار امین حیایی به عنوان دوست و همکار است. او بسیار بازیگر خوبی است و بده بستان های خوبی با هم داشتیم و انرژی خوبی به ما در جلو و پشت دوربین می داد. نقشم در این فیلم به اندازه ای درست و بجاست که نمی شود آن را کم و زیاد کرد.

مشاهده صفحه فیلم دارکوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *