لاتاری را به خاطر مردم به جشنواره رساندیم

لاتاری را به خاطر مردم به جشنواره رساندیم

محمد حسین مهدویان در حاشیه برنامه «دو قدم تا سیمرغ» مطرح کرد که لاتاری را به خاطر مردم به جشنواره رساندیم.

محمدحسین مهدویان در حاشیه رونمایی از تازه‌ترین فیلمش «لاتاری» در برنامه «دو قدم تا سیمرغ» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز از شرکت در جشنواره فیلم فجر و تلاشش برای رساندن «لاتاری» به جشنواره فجر امسال گفت.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم «لاتاری» که پس از کش و قوس‌های فراوان در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا خواهد کرد در حاشیه برنامه «دو قدم تا سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز در مورد اینکه آیا او هنوز حال و هوای روزهای اول فیلمسازی و حضور در جشنواره را دارد گفت: «جشنواره هیچگاه تغییر نکرده، فقط حال و هوای من عوض شده است. در فیلم اول همیشه کارگردان‌ها التهاب و استرس دارند برای آنها برخی اتفاقات جشنواره مهم است. اما به تدریج که حضور در جشنواره تکرار شده حال و هوای من هم عوض شده است اما جشنواره فجر همیشه هیجان‌ها و حاشیه‌های خود را دارد.»او در مورد تفاوت فیلمسازی‌اش از «ایستاده در غبار» تا «لاتاری» گفت: «به عنوان یک فیلمساز از «ایستاده در غبار» تا «لاتاری» با تجربه‌تر و سرد و گرم چشیده‌تر شدم و این برای من به عنوان فیلمساز فرق مهمی است.»مهدویان در پاسخ به این پرسش که اگر جایزه نگیرد ناراحت خواهد شد یا نه، گفت: «من هیچ وقت برای جایزه نگرفتن ناراحت نمی‌شوم. ما اگر با تمام‌توان تلاش کردیم که فیلم «لاتاری» به جشنواره فجر برسد، فقط و فقط بخاطر شوق و بازخوردهایی بود که در طول ساخت فیلم از مردم داشتیم. »

او افزود: «همه مخاطبان دوست داشتند که فیلم را به جشنواره برسانیم. مخاطبان سینما فارغ از اینکه خوششان بیاید یا خیر دوست داشتند که «لاتاری» را در جشنواره ببینند. اینکه تمام توان خود را گذاشته و فیلم را به جشنواره رساندیم در پاسخ محبت مردم به فیلم بود و بهترین اتفاق برای «لاتاری» رضایت مردم از فیلم است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *